ÖZELLİKLER

ANASAYFA - YURT OTOMASYONU ÖZELLİKLER


Özel Öğrenci Yurtları için Yurttek

Öğrenci Takibi ve Gelir Gider Ödeme Planları, Takip Sistemi

Kullanıcı Dostudur

kullanım kolaylığı sağlar, masaüstü, laptop, tablet ve yeni nesil akıllı cihazlardan kolaylıkla yönetilebilecek bir yapıdadır. dilediğin yerden hızlıca yönetin!..

Öğrenci Kayıt

Öğrenci adaylarıyla ilgili nüfus, veli, Adres, İletişim Bilgisi, Okul, Zimmet,Evrak , Ödeme Planı, Kasa, Yönetici Notu, Bilgilerin kaydının tutulmasını sağlar

Oda Atama

Odaların dolu/boş oranını görsel olarak görmeyi sağlar. Hangi odada kimlerin kaldığı kolaylıkla öğrenilir ve yeni gelen öğrenciler odalara kolaylıkla yerleştirilir

Yoklama İşlemleri

Günlük yoklama özelliği ile öğrencinin yurtta bulunma durumu sisteme tanımlanır. Sistem gece otomatik olarak öğrenci bildirimini Emniyete yaptığı için ödenen cezalardan kurtulmuş olursunuz

Personel Yönetimi

Yalnız öğrencilerin değil kurumunuzda çalışan personelin de verilerini saklayabilir,Kimlik Bilgisi, Adresi Bilgisi, Zimmet ve Maaş Hareketleri Takibini kolayca yapabilirsiniz.

Toplu SMS Sistemi

öğrenci kaydı girilen cep telefonu bilgilerini kullanır, öğrencilere toplu bilgilendirme mesajları gönderilir. Ödeme planındaki Vade Süreleri dolan ögrencilere Mesaj Gönderir Bu mesajlara ait raporlar tutulur.

Toplu Mail Sistemi

Sistem, öğrenci kaydı oluşturulurken girilen mail bilgilerini kullanır, öğrencilere toplu bilgilendirme maili ve şube bazlı ögrenci velilerinede toplu mail göndermeyi sağlar.

Evrak Yönetimi

Evrak yönetimi sayesinde öğrenciye ait herhangi bir belge kayıt altına alabilir, belgeyi tarayıcı ile taratıp sisteme aktarabilirsiniz.

Cari Fiş Kaydı

Cari Fiş Kaydı Modülü Sayesinde Ticari Entegre Gibi Esnaflara olan gelir ve giderlerinizi Borç, Alacak, Bakiye Şeklinde Düzenli bir şekilde takip edebileceksiniz.

Finans Yönetimi

Yurdunuza ait tüm finansal işlemleri tek bir sistem üzerinden yapabilir,Kasa hareketleri, fatura basımı, fatura takibi, taksitlendirme işlemleri vs. ve raporlamaları kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Ödeme Planı

Öğrencilerin ödeyecekleri toplam miktar, taksit sayısı, vade tarihi gibi bilgiler sisteme eklendikten sonra sistem, vade tarihine göre toplam miktarı bölerek ödeme planını otomatik oluşturur

Raporlar

Seçeceğiniz şubeye göre belirttiğiniz tarih aralıklarındaki tüm bilgileri size rapor halinde sunar. İsterseniz Rapor dokümanını Excel ortamında bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Yurttek hep yanınızda!...

Tüm yurdunuzu artık daha kolay yönetebilecek herşeyi kayıt altına alabileceksiniz.